alokazja Boys with Plants

Chłopaki z roślinami. Czy to już nie przesada?

11:22:00Adam KasickiChłopaki z roślinami. Czy to już nie przesada?

Jak wiadomo, w ostatnim czasie panuje wszechobecny kult ciała, który przeniknął nie tylko do mediów, ale także (niestety) do popkultury. Osoby o pięknej twarzy i wyćwiczonym ciele są jednocześnie uważane za takie, które odniosą w życiu sukces. To straszne, ale prawdziwe. Wraz z modą na „piękno”, a może właśnie na jej czele, podążają wszelkie media społecznościowe.

Zobacz „Chłopaki z roślinami" i sama oceń, czy to już nie przesada👇

Chłopki z roślinami
Fot. @alfredherrera07 (Ig)

Boys with Plants (bo tak to się w oryginale nazywa), to profil na Instagramie, który codziennie pokazuje zdjęcia mężczyzn z całego świata z najróżniejszymi roślinami, począwszy od małej uprawy kaktusów, skończywszy na olbrzymich liściach Alokazji. Sama strona budzi pewne kontrowersje, ponieważ na większości zdjęć „chłopaki” są roznegliżowani, a rośliny zdają się być jedynie dodatkiem stanowiącym tło do fotografii.


Ogrodnictwo pasja dla faceta
Fot. @damericano (Ig)

Mimo wszystko twórcy konta zgodnie twierdzą, że ma ono za zadanie jedynie propagować zieleń i pokazywać, że uprawa roślin może być naprawdę super sprawą, zarówno jako pasja dla kobiety, jak i mężczyzny.

Dosyć nietypowy sposób na promowanie ogrodnictwa, hmmm...?

Rośliny są super
Fot. @touchangel (Ig)

Pielęgnacja sukulentów
Fot. @codycollections (Ig)

Facet z roślinami
Fot. @polidelico (Ig)

Ogrodnictwo
Fot. @casparhaydardesign (Ig)

Boys with Plants
Fot. @fivestarfabio (Ig)

Ogrodnik
Fot. @marcvandeleene (Ig)

Ogród na Instagramie
Fot. @k3nnoki (Ig)👉Co sądzisz o tego typu zdjęciach? Czy nie są zbyt odważne? Skomentuj poniżej lub napisz na adres magicznycontact@gmail.com

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Ładne zdjęcia. Mnie takie fotki nie szokują,a się podobają. Odkąd w TVN jest top model patrze na modeling zyczliwszym okiem. Wracają do wpisu najbatdziej podoba mi się fota z kapustą. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy. Monia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! Fotka z kapustą jest ekstra! Jak myślisz, czy na Halloween zobaczymy taką z olbrzymią dynią?

   Usuń
 2. Zgadzam się z przedmówcą, focie super. A w temacie, to powiem, że w naszych czasach najważniejsze jest, żeby zaistnieć, bo z tego jest pieniądz. Nieważne jak, ale ważne, żeby o tobie mówili i dlatego ludzie silą się na oryginalność, która czasami graniczy z głupotą np. selfie na skraju skały nad przepaścią. Mnie podoba się ten facet ukryty wśród dużych liści. Pozdro

  wierna czytelniczka Karina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to wszystko prawda, obecnie media społecznościowe funfują nam istną terapię szokową, czym dziwniej, tym lepiej. A co do tych zdjęć, to mimo wszystko cieszę się, bo może kogoś właśnie taka forma przekona, że rośliny są cool.

   Pozdrawiam😊🌿

   Usuń

Mam nadzieję, że spodobał Ci się wpis. Jeśli tak, napisz komentarz i zostaw po sobie magiczny ślad.

Najciekawsze

Dziękuję

Mam serce pełne wdzięczności dla wielu osób, w tym dla mojej rodziny: mamy, taty, babci, wujka. W szczególności chciałbym jednak podziękować mojej wieloletniej mentorce, bratniej duszy- Annie Danowskiej, za wsparcie mentalne, górę pomysłów i wiarę w cały projekt. Dziękuję również Tobie drogi czytelniku za wsparcie i poświęcony czas. Dziękuję wszystkim, ten blog istnieje dzięki Wam.

Formularz kontaktowy