balkon bambus

Zrób to sama- Dżungla w ogrodzie!

21:26:00Adam KasickiFot. @superworldtravelJak już pewnie wiecie, jestem zachwycony motywem dżungli we wzornictwie i wystroju wnętrz. Wielkie nadruki z liśćmi Monstery, kolorowe ptaki, złote ananasy i plecione kosze, wystarczy tak niewiele by przemienić swój taras (lub balkon!) w oazę zieleni!

Zobacz co potrzeba, by stworzyć swoją własną, idealną dżunglę👇

Dżungla na tarasie
Fot. @margo.hupert.art

Dżungla na balkonie
Fot. @ohmyglam

Dżungla w ogrodzie ze względu na nasz klimat skupia się głównie na tarasie i roślinach doniczkowych. Dobrze sprawdzi się tutaj połączenie egzotycznego drewna z zielenią liści, duże, plecione z włókien palmy kosze oraz proste gliniane doniczki.


Pustą przestrzeń doskonale ocieplą ręcznie tkane, bawełniane dywany, kolorowe poduchy w wyszywane wzory, czy chociażby hamak w stylu boho.

Meble w stylu boho
Fot. @cassidiaah

Nie zapominajmy o egzotycznych roślinach doniczkowych. Latem z powodzeniem na tarasie ustawisz bambusa, jukę, a nawet domowe kaktusy.

Pamiętajmy również o oświetleniu, które subtelnie podkreśli całość. Doskonale sprawdzą się tutaj kolorowe lampiony o niebanalnym kształcie, czy chociażby zapachowe świece, które wprowadzą nas w odpowiedni nastrój.
Egzotyczne rośliny
Fot. @haarkon_

👉Podoba Ci się motyw dżungli na tarasie? Skomentuj poniżej lub napisz na adres magicznycontact@gmail.com


Bambus
Fot. @haarkon_

Zielone liście
Fot. @jungle_collective

Rośliny doniczkowe
Fot. @haarkon_

You Might Also Like

0 komentarze

Mam nadzieję, że spodobał Ci się wpis. Jeśli tak, napisz komentarz i zostaw po sobie magiczny ślad.

Najciekawsze

Dziękuję

Mam serce pełne wdzięczności dla wielu osób, w tym dla mojej rodziny: mamy, taty, babci, wujka. W szczególności chciałbym jednak podziękować mojej wieloletniej mentorce, bratniej duszy- Annie Danowskiej, za wsparcie mentalne, górę pomysłów i wiarę w cały projekt. Dziękuję również Tobie drogi czytelniku za wsparcie i poświęcony czas. Dziękuję wszystkim, ten blog istnieje dzięki Wam.

Formularz kontaktowy