#tysiohome dekoracje wnętrz

#tysiohome- Dom Marcina Tyszki zaskakuje soczystą zielenią i egzotycznymi roślinami!

16:04:00Adam KasickiCzasem zastanawiam się, jak żyją ludzie sławni, którzy osiągnęli już chyba wszystko, co tylko mogli. Intrygują mnie ich ekstrawagancje, słabości, ale także ich mieszkania. Tak, dokładnie, mieszkania! Bo to one są zbiorem wszystkich doświadczeń, podróży i pomysłów. To w nich znajdziemy odwzorowanie osobowości lokatora. Czasem bywa tak, że gwiazda sama pochwali się w sieci swoim mieszkaniem... i dzięki temu wszyscy możemy je zobaczyć.

Odkryj wnętrze, jakiego jeszcze nie widziałaś! Pełne soczystej zieleni i egzotycznych roślin mieszkanie Marcina Tyszki👇

#tysiohome- Dom Marcina Tyszki zaskakuje soczystą zielenią i egzotycznymi roślinami!
Fot. @tyszka_marcin (Ig)

Marcin Tyszka to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych fotografów, który szokuje nie tylko zdjęciami, ale także stylem bycia i ubiorem. Nic więc dziwnego, że jego cztery ściany są równie szalone co i on. Znajdziemy w nich mnóstwo kolorów, odważnych wzorów i oczywiście roślinnych motywów.

Czym zaskakuje mieszkanie?


Kawalerka w Warszawie
Fot. @tyszka_marcin (Ig)

Przede wszystkim ilością mocnych barw, na które mało kto ma odwagę się zdecydować. To tutaj pudrowy róż subtelnie przenika się z energiczną zielenią, a zarówno podłoga, jak i ściany mienią się od różnorodności wzorów i struktur. Z pewnością uwagę przyciągają też wszechobecne liściaste i zwierzęce motywy, które znajdziemy nie tylko na wielkiej tapecie w jadalni, ale także na licznych plakatach.


Dopełnieniem całości są wiklinowe fotele „paw” i olbrzymie, egzotyczne rośliny w równie dużych glinianych donicach.

Marcin Tyszka mieszkanie
Fot. @tyszka_marcin (Ig)

Rośliny w mieszkaniu


Kwiaty domowe
Fot. @tyszka_marcin (Ig)

W tym mieszkaniu spotkamy przede wszystkim tropikalne rośliny, które na myśl przywodzą egzotyczne wakacje w samym sercu dżungli. Są to głównie olbrzymie palmy, ale też Szorstkowiec Fortunego, Areka oraz Strelicja. Wszystkie kwiaty domowe rosną w wypalanych doniczkach z ciemnej gliny, co doskonale kontrastuje z krzykliwymi wzorami, a jednocześnie przywodzi na myśl kraje bliskiego wschodu.

Dżungla w domu
Fot. @tyszka_marcin (Ig)


👉A czy Ty mogłabyś mieszkać w takim mieszkaniu? Skomentuj poniżej lub napisz na adres magicznycontact@gmail.com

Rośliny w mieszkaniu
Fot. @tyszka_marcin (Ig)

Dom pełen kwiatów
Fot. @tyszka_marcin (Ig)

Roślinne tapety
Fot. @tyszka_marcin (Ig)

You Might Also Like

0 komentarze

Mam nadzieję, że spodobał Ci się wpis. Jeśli tak, napisz komentarz i zostaw po sobie magiczny ślad.

Najciekawsze

Dziękuję

Mam serce pełne wdzięczności dla wielu osób, w tym dla mojej rodziny: mamy, taty, babci, wujka. W szczególności chciałbym jednak podziękować mojej wieloletniej mentorce, bratniej duszy- Annie Danowskiej, za wsparcie mentalne, górę pomysłów i wiarę w cały projekt. Dziękuję również Tobie drogi czytelniku za wsparcie i poświęcony czas. Dziękuję wszystkim, ten blog istnieje dzięki Wam.

Formularz kontaktowy